איריס לוי קולינריה עילית במיטבה

חברת Food Appeal גם בתחום הקונדיטוריה

חודש אוגוסט כבר מאחורינו ואתו תקופת החופשים . עוד לא חוזרים לעבודה וללימודים וכבר – "החגים " . אז החגים כבר בפתח ומיד נשאלת השאלה – " איפה אתם בחגים ? אצל מי אתם בראש השנה ?" ומיד אחרי המחשבה  – מה אני קונה למארחת , במה אני מפנקת את המשפחה המורחבת ועל הדרך גם לעצמי ?

השנה זה ממש קל עבורי – food appealסדרה לי את הפתרון הטוב ביותר. לאחרונה הושק קו מוצרים חדש לתחום הקונדיטוריה עם כלים נהדרים ופרזנטורית המעוררת השראה – הקונדיטורית רחלי ור ניר . רחלי מחורה קטנה עם ביטחון עצמי גדול שהינה אוטודידקטית – למדה את רזיי הקונדיטוריה בעצמה והיום מפליאה ביצירות יפות ובמיוחד טעימות .
20160818_191141

20160818_183218

באולם התצוגה החדש של Food Appeal , הממוקם באזור התעשייה של ראש העין, נפגשנו קבוצה גדולה של בשלניות, מובילות דעה ועיתונאיות קולינריה להתרשם ,לטעום וליהנות ממבחר מטעמים במיוחד ממעשה ידיה של רחלי ומהתצוגה המרשימה של הכלים האיכותיים  המותאמים למטבח הישראלי לבישול ולאפייה מושלמת.

בהסתכלות מהירה על תצוגת הכלים ננעלו עיני על הסדרה המצוינת של כלים שהייחוד שלהם הוא תחתית דמוית אבן – סדרת השיש שהינה המילה האחרונה בתחום  הבישול בעולם . תחתית זו מבטיחה חלוקה שווה של החום ואי הדבקות של המזון לתחתית . ל food Appeal יש קו שלם של כלים אלו הכולל , סירים מחבתות משטחי טיגון ועוד כשהם משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת זו . אני התפנקתי  בווק מצוין שכבר מככב אצלי במטבח . תוצאות הבישול בו מצוינות .

20160818_174147

20160818_174139

 

ממליצה לבעלי חברות החושבים מה לתת לעובדיהם מתנה לחג – להגיע מרכז התצוגה של Food Appeal  ולשמח את עובדיהם בחג.

אתר פוד אפיל: https://www.foodappeal.co.il

 

 

השאר תגובה