איריס לוי קולינריה עילית במיטבה

קייטרינג בוטיק

כשמתכננים מסיבה קטנה , חתונה אינטימית חגיגה לרגל יום הולדת עגול חושבים קייטרינג בוטיק . משהוא  איכותי ברמה גבוה המגיש אוכל ייחודי ומעניין.

מי לא אוהב לאכול? משחר ההיסטוריה אוכל איחד וקירב לבבות.

כולנו אוהבים להתפנק במסעדות טובות, באירועים ייחודיים ובבתי מלון – העיקר לאכול טוב ליהנות ולא לבשל וגם לא לנקות אחרי!

כשאתם מזמינים קייטרינג בוטיק לביתכם אתם המלכים  אצלכם בבית. מבלי לטרוח, לרוץ לקניות ואז לעמוד במטבח שעות ולהזיע. כל זה נעשה בכדי שלבסוף תצא ארוחה מרשימה, אבל למי כבר יהיה כוח לאכול אותה. יתרה מזאת, באירועים מיוחדים רוצים תמיד שהכול יהיה מושלם, המיקום, האווירה, מוזיקת הרקע, והחשוב ביותר – התפריט. זה חייב להיות עשיר, מפתיע ומקורי, אחרי הכול לא בכל יום חוגגים משהו. אז במקום לנסות ולהיות יצירתיים ולשבור את הראש שהאוכל יתאים למעמד, כל שיש לעשות הוא להזמין קייטרינג בוטיק.

מחד, זה נראה מוגזם מעט להזמין שף שיבשל במיוחד, ומנקרת המחשבה שגם העלויות אינן זולות – אחרי הכול מדובר בשף. מאידך, חוויה קולינארית שכזו לעולם לא תשכח ואכן היא ייחודית , מה עוד שהרי לא לכל אירוע מזמינים שף אלא רק למשמעותיים ביותר.באירוע מיוחד של מסיבת יום הולדת למישהו אהוב, יום נישואים עגול, קידום בעבודה או בגלל שאתם רוצים לפנק את החברים הקרובים.

אז מהו השרות שנותן שף פרטי?

השף הפרטי הוא שף אישי מקצועי המגיע עד לבית הלקוח או לכל מקום רצוי אחר בכדי לבשל ארוחת גורמה אינטימית ופרטית עבור מספר מצומצם של אנשים .

כל הארוחה מותאמת לצרכי הלקוח: סגנון, תפריט, אופן ההגשה, עיצוב השולחן ועוד.  ארוחת השף מותאמת  באופן מיוחד להעדפותיו הקולינריות של הלקוח ולטעמו האישי. בניגוד לארוחה סטנדרטית במסעדה, הרי שארוחת שף פרטי בבית מציעה חוויית אכילה אחרת . בארוחה הנתפרת במדויק אפשר לשלב מנות מהמטבח האיטלקי , המטבח הצרפתי ואף מהמטבח הספרדי או בכלל אתם מעדיפים ארוחה צמחוני טבעונית  – הכול יקבע לפי אהבתכם.

צרו קשר איתי לתאום אירוע שף פרטי בבית איריס 054-4944205

  1. חתולי8 הגיב:

    את מלכה!
    התמונות המתחלפות כאן מטריפות! המיקלדת נרטבת מהריר….
    המון הצלחה יקרה שלי♥

השאר תגובה