- שף פרטי | איריס לוי - https://irischef.co.il -

כריך שחיתות – פאזל פוד

ההמבורגר ההורס של איתי

אני מאוד אוהבת לבשל , לראות וגם לאכול אוכל גורמה , כזה מפונפן יפה בעל מורכבות של טעמים , מרקמים ומצד שני וממש לא מתנגש אני ממש אוהבת אוכל רחוב – כזה מחוספס , מקומי , עשוי מחומרי גלם טריים המתאימים לעונה בשנה . מה הייתם  אומרים אם אספר לכם שלקחו את אוכל הרחוב האולטימטיבי – סנדוויץ'  אבל כזה מהשווים כמו שמוגשים בניו יורק או טקסס מפוצצים בשר / ירקות טעמים , רטבים תוספות שוות והכול במחיר הוגן ביותר – הכי יקר 60 ₪.

אז זהו פאזל פוד – PUZZLE FOOD החבר החדש למשפחת מסעדות ריבר – נודלס בר  שהיא רשת מסעדות אוכל מהיר ואיכותי חדשה שהוזמנתי להכיר.

הרעיון המרכזי של המקום הוא הרכב לעצמך את המנה כמו שאתה אוהב ומכאן שמה – הרכב את הפאזל שלך – איזה בשר / ירק איזה רוטב וכו'. כצרכנים המרכזיים של מסעדות בסגנון הזה לקחתי שניים מילדיי בני 19 ו23 לטעום ולהביע את דעתם. הגדול בחר המבורגר ענק עם כל התוספות מעל + תפוחי אדמה  אפויים . המלצרית החיננית המליצה להוסיף רוטב חמאת בוטנים – מה שהתגלה כהמלצה מצוינת  הוא התענג על כל ביס .

 

עונג שישי – המנה שלי

הקטן רצה לחוות את חווית הרכבת המנה שהייתה מהנה במיוחד . בחר בשר אונטריב שיושן יותר מ  – 24 שעות והוגש עם רוטב נהדר בתוך חלה נהדרת ומעל המון פטריות ובצל  בדיוק כמו שהוא אוהב. כתוספת בחר טבעות בצל מטוגנות מצוינות פריכות כמו שצריך. המנה הייתה כל כך גדולה  שארזנו את חלקה  והוא המשיך ליהנות בבית.

המנה של אוהד

אני בחרתי את המנה שנקראת עונג שבת – שהייתה טעימה אבל מה שהבנים הזמינו היה הרבה יותר טעים.

חשוב לי להדגיש שיש במקום גם כריכים צמחוניים ואפשרות גם לטבעונים כך שכל סועד יוכל להרכיב לעצמו כריך ראוי

אז הבנים כבר סגרו עם החברים להגיע שוב למקום ואני מאמינה שנגיע שוב למרכז עזריאלי חולון והפעם גם אני ארכיב לי את הכריך שלי – לחם הפרנה נראה לי מצוין !!!