איריס לוי קולינריה עילית במיטבה

ארוחה צמחונית טבעונית

ארוחה צמחונית טבעונית אינה מותרות . אוכל צמחוני טבעוני בריא  היינו מקובל ואהוב נשאלת השאלה האם  יכול להיות גם אנין טעם? עם השקעה וידע אפשר ליצור ארוחה נהדרת, שהאוכל שיוגש בה יהיה בריא  צמחוני וטבעוני אפילו מאוד טעים. אידוי, צלייה, טיגון קל ושליקה הן הדרכים הנכונות להכין אוכל בריא תוך שמירה על טעמים נפלאים, עסיסיים ובעלי הערך התזונתי של חומרי הגלם.

שף עד הבית יביא אתו אוכל בריא,עסיסי ומפתיע המתאים בדיוק לחלומות שלכם ובאופן ברור ארוחה צמחונית טבעונית תהיה חגיגה.

אוכל בריא צמחוני וטבעוני ניתן להכין רק על ידי שימוש בחומרי גלם בריאים ומזינים, תוך הקפדה שלא להשתמש בשומן רווי, סוכר מעובד וחומרים לא טבעיים. בישול בריא כולל שימוש בכל אבות המזון במידה נכונה ושמירה על האיזון ביניהם.  אני שומרת עקרונות אלה בבישול, משתמשת בחומרי גלם איכותיים בלבד ומתאימה את המנות לצורכי האורחים. במקרים  בהם משתתפים באירוע אנשים עם צרכים מיוחדים  – בעלי רגישות לגלוטן, סוכרתיים, מופחת מלחים ועוד, אני יוצרת ארוחה מושלמת, טעימה ומיוחדת, ללא פשרות,  המותאמת בדיוק לצרכים אלה.

המוזמנים הצורכים אוכל מיוחד – צמחוני , טבעוני, ללא גלוטן ועוד יופתעו ליהנות מארוחה מלא המותאמת במיוחד לצרכים שלם , ללא מגבלות והכי חשוב – טעימה טעימה . גם האורחים ה "אחרים" אלה שאינם זקוקים לאוכל מיוחד יהינו מאוד וממש לא ירגישו שהם אוכלים המותאם לצרכים מיוחדים ..

צלצלו עכשיו לשף פרטי איריס לוי  עכשיו להזמנת ארוחה צמחונית / טבעונית – 054-4944205

 

או צרו קשר דרך האתר

תגובות סגורות.